سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


بازدید کارشناسان سازمان بورس از شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات.

روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۳/۲۲ آقای دکتر غلامعلی پور به همراه آقای مهندس احدی از شرکت سیمکات بازدید نمودند در این بازدید که نماینده معاونت اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر آقای دکتر سرفرازیان نیز حضور داشتند از ساعت ۷/۴۵ صبح تا ساعت ۱۱ بطول انجامید. واحدهای راد آلومینیم، راد مس، گرانول سازی، کارخانه تولید سیم و کابل و آزمایشگاه مرجع مورد بازدید کارشناسان بورس قرار گرفت سپس مدیریت محترم عامل شرکت گزارشی از فعالیت‌ها، عملکرد، استراتزی‌ها وبرنامه‌های آتی شرکت ارائه نمودند در ادامه آقای دکتر غلامعلی پور به پتانسیل‌ها و مزیت‌های رقابتی سیمکات اشاره و آینده درخشانی را برای سیمکات پیش بینی و آرزو نمودند. قابل ذکر است شرکت سیمکات یکی از چهار شرکت سازمان اقتصادی کوثر است که با توجه به داشتن شرایط لازم طبق برنامه، امسال در بازار سرمایه پذیرش خواهند شد.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

تولید دماغک ماسک در شرکت تولیدی سیم و کابل تبریز سیمکات.

با شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران اسلامی، نیاز به ماسک‌ها و سایر مواد بهداشتی افزایش یافته است. کارخانه تولیدی سیم و کابل تبریز (سیمکات) در راستای تعّهد ملی و مسئولیت های اجتماعی خویش، به منظور کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حفظ جان هموطنان، با به کار بردن تمامی امکانات موجود و تکیه بر دانش همکاران اقدام به تولید انبوه انواع دماغک ماسک‌های پزشکی (با ظرفیت حداقل دوازده میلیون عدد در هفته با لحاظ تولیدات کارخانه های تبریز و قزوین) با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت نموده است. امید است هر چه سریعتر سلامت همگانی در سایه الطاف الهی برای جامعه جهانی محقّق گردد.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

انجام درختکاری در شرکت سیمکات به مناسبت سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و بزرگداشت روز شهدا.

روز پنجشنبه مورخ 98/12/22 به مناسبت گرامی داشت سال روز تأسیس بنیـاد شهیـد انقلاب اسلامی و بزرگداشت روز شهدا، 20 اصله نهال در شرکت سیمکات به نـام شهدا کاشت گردیـد.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

قرار گرفتن شرکت سیمکات در وندور لیست وزارت نفت.

شرکت سیمکات در راستای تحقق اهداف راهبردی خود، در وندور لیست وزارت نفت به عنوان تأمین کننده انواع سیم و کابل آلومینیومی و مسی قرار گرفت.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر